logotyp

Přehled nejoblíbenějších balíčků ke zvýšení obratu

1. Balíček článků délky 1500 znaků

Naplnění webové prezentace SEO textem patří mezi základ, který by měl být v rámci budování zvýšení obratu řešen již při spuštění webové prezentace. Web s nedostatkem textu a klíčových slov nenajdou internetové vyhledávače, natož pak potenciální klienti. Jestliže potřebujete web naplnit textem, můžete využít balíčku SEO článků ke zvýšení obratu. Článek délky 1500 znaků nabízíme za 350 Kč + DPH. Balíček 10 článků 1500 znakových si můžete objednat za 2900 Kč + DPH. Tyto články jsou vhodné, pokud máte na webu velmi málo textu.


2. Balíček článků délky 1000 znaků

Pokud již na webu máte nějaký text chcete vylepšit vaše SEO pozice ve vyhledávačích, zvolte si balíček krátkých článků v délce 1000 znaků. Tyto krátké články navíc umísťujeme externě na různé prweby. Články jsou tak zdrojem zpětných odkazů, což má váhu pro internetové vyhledávače. Článek délky 1000 znaků nabízíme za 290 Kč + DPH. Balíček 10 článků 1000 znakových si můžete objednat za 2300 Kč + DPH.


3. Balíček metatagů – nejlevnější SEO balíček

Co jsou metatagy? Jedná se o popisky, které by měli obsahovat klíčová slova vašeho webu. Najdete je v v administraci Velkého Webu v sekci metatagy, jsou rozděleny na titulek, popisek a klíčová slova. Metatagy jsou velmi důležité pro internetové vyhledávače, které z nich načítají klíčová slova webu a často z nich citují krátký úryvek textu. Balíček metatagů je cenově nejdostupnější, vyplnění metatagů pro jednu sekci nabízíme za 40 Kč + DPH, je možné objednat balíček po 5 ks za 200 Kč + DPH nebo 10 ks za cenu 400 Kč + DPH.


4. Pokročilová marketingová strategie

V rámci marketingové strategie si nejprve ujasníme, jaké jsou plány a cíle vašeho podnikání. Poté od nás získáte souhrn doporučení, jak nejlépe využít technický potenciál www stránek či eshopu k vašemu úspěchu na trhu. Poradíme Vám, jak využít nejnovějších internetových trendů pro úspěch vaší firmy a jak vylepšit pozice v internetových vyhledávačích. Balíček pokročilové marketingové strategie s i můžete objednat za 6000 Kč + DPH.


5. Registrace do 250 katalogů

Registrace do katalogů vám pomůže získat mnoho kvalitních odkazů, které jsou hodnotné při budování lepších pozic v internetových vyhledávačích a zvyšují hodnotu ranků webu (bonita webu ve vyhledávačích).

Nabízíme několik balíčků registrací do katalogů (registrace až do 550 katalogů), včetně registrací do zahraničních katalogů, což je vhodné pro weby s jazykovou mutací.

Nejoblíbenějším balíčkem v této kategorii je registrace do 200 českých katalogů + 50 katalogů zdarma za 800 Kč + DPH.

Máte zájem o některý z balíčků?
stranka-balicky-pro-zvyseni-obratu-29

Zpět na hlavní výpis

AKCE A SLEVY

!! AKCE - SLEVY 2022 - Ukrajinská jazyková mutace webu

obrázek
Nabízíme zákazníkům z řad škol a školek za dotovanou cenu zřízení ukrajinské jazykové mutace ke stránkám pro informování rodičů ukrajinských dětí v ukrajinštině. Více informací zde

SLEVA 10% na www stránky a zřízení e-shopu pro nové firmy - zde!

Spěcháte?

obrázek
Poptáváte web či eshop a nemáte čas nazbyt?

Neziskové stránky pro Občanská sdružení a kluby

Levné weby pro MŠ

SCHOLASTIKA - dotovaný web pro školy

Výhody pro naše stálé klienty

Právě připravujeme:

Webové stránky pro advokátní kancelář Hejzlar

Tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

ALS-Euro s.r.o. - tvorba www stránek a internetových obchodů
Tvorba www stránek Založení stránek a pronájem eshopu

Podporujeme: AAA WebDesign
tvorba www stránek a eshopů / tvorba webů a eshopů / www.biomydla.cz /
Tvorba www stránek, informačních systémů a eshopů
Tvorba stránek a shopů na Velkém Webu
 http://www.facebook.com/pages/Praha-Czech-Republic/ALS-Euro/150263671676942
PODPORA www stránek a eshopů na internetu
Kontakt na tvorbu www stránek
Rajče ALS

Created by © 2006 - 2020. Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je možné pouze s písemným souhlasem ALS-Euro, s.r.o. ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Některé realizované weby:
Apartmány Rokytnice nad Jizerou | E-shop Brýle čočky |
| AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Tvorba webových stránek | Váhy | www.zpravy-clanky.cz | Obchodní váhy pro rychlou obsluhuSecondhand Iva