logotyp

Co mi přinese výměna odkazu mezi dvěma weby? Jaké výhody získám?

07.05. 2012
Co mi přinese výměna odkazu mezi dvěma weby? Jaké výhody získám?

Možná slýcháte stále dokola o pojmech jako je seo optimalizace Vašich www stránek a výměně zpětných odkazů mezi weby.
Pokud se v této problematice málo orientujete a chcete vědět víc informací, přečtěte si tyto řádky. Mnoho z nás má strach z něčeho nového a když už web nějak funguje a Vy jste s tím relativně spokojeni, nechcete něco měnit. Jenže v době rychle se měnícího technického pokroku se nevyhnete novinkám. Je dobré, když máte k dispozici informace a můžete je využít ve svůj prospěch.

Co je to zpětný odkaz a jaké mi přinese výhody?

Zpětný odkaz je jakousi vzájemnou spoluprací mezi dvěma weby . Zjednodušeně to funguje tak, že Vy doporučíte něčí služby a někdo zase doporučí Vás. Nejde však jen o doporučení mezi dvěma místy. Internet je vzájemně provázaná síť a vyhledavače jako seznam nebo google pracují pro Vás. Vyhledavače Vám přidělují jakési virtuální body, které dodávají vašemu webu větší důležitost, tzv.rank. Tyto hodnoty si můžete sami zjistit zadáním adresy webu na stránkách k tomu určených. Dostatečné množství výměnných odkazů a klíčových slov zajistí Vašemu webu vyšší váhu (bonitu) ve vyhledavačích.

Co získáte výměnou zpětného odkazu?

Zlepší se Vaše pozice ve vyhledavačích a ze zadních stran a pozic se posunete na přední příčky. Tím získáte více klientů. Další klienti se k Vám pohrnou přímo ze samotných odkazů, když kliknou na partnerských stránkách na Váš výměnný odkaz. Partnerské odkazy jsou výhodnou a účinnou metodou k získání většího počtu zákazníků.

Na co si dát pozor?

Výměnu odkazů je potřeba realizovat s podobně zaměřenými weby, důležitá je podobnost oboru podnikání nebo podobná klíčová slova. Pokud např. opravujete auta, nemá smysl realizovat odkaz s webem prodávající potraviny.
Na co si dát největší pozor? Přílišnou podobností partnerského webu se stejným sortimentem zboží si můžete vytvořit nechtěnou konkurenci. Naše zkušenosti v této oblasti umožňují najít výměnné odkazy s největší efektivitou, přitom však zamezit konkurenci.
Pokud máte zájem vytvořit odkazy s ostatními weby a nemáte mnoho času, můžete si objednat balíček Partner Net za 2300 Kč bez DPH. Vše vyřešíme za Vás, najdeme Vám 7 vhodných partnerských webů s podobnými klíčovými slovy, dohlédneme na to, aby partner výměnný odkaz přidal do správné sekce.

Zpět na hlavní výpis

AKCE A SLEVY

!! AKCE - SLEVY 2022 - Ukrajinská jazyková mutace webu

obrázek
Nabízíme zákazníkům z řad škol a školek za dotovanou cenu zřízení ukrajinské jazykové mutace ke stránkám pro informování rodičů ukrajinských dětí v ukrajinštině. Více informací zde

SLEVA 10% na www stránky a zřízení e-shopu pro nové firmy - zde!

Spěcháte?

obrázek
Poptáváte web či eshop a nemáte čas nazbyt?

Neziskové stránky pro Občanská sdružení a kluby

Levné weby pro MŠ

SCHOLASTIKA - dotovaný web pro školy

Výhody pro naše stálé klienty

Právě připravujeme:

Webové stránky pro advokátní kancelář Hejzlar

Tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

ALS-Euro s.r.o. - tvorba www stránek a internetových obchodů
Tvorba www stránek Založení stránek a pronájem eshopu

Podporujeme: AAA WebDesign
tvorba www stránek a eshopů / tvorba webů a eshopů / www.biomydla.cz /
Tvorba www stránek, informačních systémů a eshopů
Tvorba stránek a shopů na Velkém Webu
 http://www.facebook.com/pages/Praha-Czech-Republic/ALS-Euro/150263671676942
PODPORA www stránek a eshopů na internetu
Kontakt na tvorbu www stránek
Rajče ALS

Created by © 2006 - 2020. Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je možné pouze s písemným souhlasem ALS-Euro, s.r.o. ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Některé realizované weby:
Apartmány Rokytnice nad Jizerou | E-shop Brýle čočky |
| AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Tvorba webových stránek | Váhy | www.zpravy-clanky.cz | Obchodní váhy pro rychlou obsluhuSecondhand Iva