logotyp

Jaký webhosting zvolit ?

Webhosting od nás

Námi nabízený webhosting, je pronájem prostoru pro již existující, nebo nově vyrobené webové stránky na našich webhostingových serverech. Požadavky webhostingu pro webovou prezentaci dokáže většinou velmi přesně určit její autor, pokud autor není z nějakého důvodu k dispozici, nebo není znám je třeba rozsah a požadavky prezentace individuálně posoudit.
Na požádání můžeme pomoci zvolit správnou variantu webhostingu pro vaše stávající stránky, pokud máte přístup ke zdrojovým kódům stránek (zpravidla přístup přes FTP).
Jak se rozhodnout, který webhosting pro umístění svých webových stránek vybrat? Jsou v zásadě dvě hlavní kritéria. Velikost webu a funkce webu.

Funkce

Pokud je web pouze prezentace obsahu bez aktivních prvků typu formulář, eshop, objednávkový systém a jiné, většinou stačí webhosting "bez MySQL databáze". Pokud naopak má web mít nějaké funkce typu registrace uživatelů, eshop, rezervace, objednávkový systém a podobně, je třeba webhosting s MySQL databází.

Velikost webhostingu

Když po čase zjistíte, že jste nevybrali správnou variantu webhostingu, není problém se domluvit na vyšší variantě hostingu (bezplatná změna jednou za rok). Je třeba posoudit velikost stránek co do objemu. Jak bude Váš web velký ? Budete tam předvádět hodně fotografií? Fotografie zmenšená do použitelné velikosti na web by měla mít cca 50kb. Do 1 Mb jich tedy dáte cca 20. Pokud si vyhradíte 50 Mb, bude schopni prezentovat na tomto prostotu cca 1000 fotografií. Texty moc místa nezabírají, ale například soubory ke stažení mohou být poměrně velké.

Příklad

Závěrem lze říct, pro jaké potřeby by mohli jednotlivé varianty webhostingu stačit:

- Basic pro jednoduchou prezentaci firmy, bez jakýchkoli aktivních prvků bez Eshopu, cca 3 – 5 krátkých stránek obsahu s fotografiemi a textem.
- Basic + MySQL pro jednoduchou prezentaci firmy, s malým množstvím aktivních prvků a málo položkami eshopu. Cca 3 – 5 krátkých stránek obsahu s fotografiemi a textem.
- Optimal + MySQL pro středně velké stránky, s několika formuláři, eshop. Cca 15 stan s textem a fotografiemi a soubory ke stažení.
- Profesional pro středně velké stránky pro prezentaci profesionální firmy, s formulářem Cca 10 stan s textem a fotografiemi a soubory ke stažení.
- Profesional + MySQL pro středně velké stránky pro prezentaci profesionální firmy nebo středně velký eshop, s formuláři i dalšími aktivními prvky. Cca 15 stan s textem a fotografiemi a soubory ke stažení.
- Excelent + MySQL pro velké stránky s eshopem i dalšími aktivními prvky.

Další technické informace k webhostingům

- v ceně webhostingu je rovněž technický provoz domény a emailů (na samostatném mail serveru včetně záložního serveru). Přístup POP3/IMAP včetně webového rozhraní Roundcube / SquirrelMail, případně doménový koš
- platforma webhostingových serverů je Linux nebo FreeBSD
- PHP 5
- MySQL 5 (přístup phpmyadmin/adminer)
- PostgreSQL (volitelně)
- Apache 2
- denní zálohování www prezentace včetně databáze mimo webhostingový server

V případě požadavku je možné objednat rovněž speciální vyhrazený webhosting škálovaný přesně podle vašich požadavků.

AKCE A SLEVY

!! AKCE - SLEVY 2022 - Ukrajinská jazyková mutace webu

obrázek
Nabízíme zákazníkům z řad škol a školek za dotovanou cenu zřízení ukrajinské jazykové mutace ke stránkám pro informování rodičů ukrajinských dětí v ukrajinštině. Více informací zde

SLEVA 10% na www stránky a zřízení e-shopu pro nové firmy - zde!

Spěcháte?

obrázek
Poptáváte web či eshop a nemáte čas nazbyt?

Neziskové stránky pro Občanská sdružení a kluby

Levné weby pro MŠ

SCHOLASTIKA - dotovaný web pro školy

Výhody pro naše stálé klienty

Právě připravujeme:

Webové stránky pro advokátní kancelář Hejzlar

Tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

ALS-Euro s.r.o. - tvorba www stránek a internetových obchodů
Tvorba www stránek Založení stránek a pronájem eshopu

Podporujeme: AAA WebDesign
tvorba www stránek a eshopů / tvorba webů a eshopů / www.biomydla.cz /
Tvorba www stránek, informačních systémů a eshopů
Tvorba stránek a shopů na Velkém Webu
 http://www.facebook.com/pages/Praha-Czech-Republic/ALS-Euro/150263671676942
PODPORA www stránek a eshopů na internetu
Kontakt na tvorbu www stránek
Rajče ALS

Created by © 2006 - 2020. Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je možné pouze s písemným souhlasem ALS-Euro, s.r.o. ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Některé realizované weby:
Apartmány Rokytnice nad Jizerou | E-shop Brýle čočky |
| AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Tvorba webových stránek | Váhy | www.zpravy-clanky.cz | Obchodní váhy pro rychlou obsluhuSecondhand Iva