logotyp

10 nejoblíbenějších služeb z tvorby www stránek

Top 10 nejprodávanějších služeb z naší nabídky tvorby www stránek

1) Webové stránky s administrací Velký Web Profesional+

Webové stránky ve variantě Profesional plus mají 30 sekcí v menu, standardní design vytvořený na zakázku. Naplnění webu obsahem do 3500 Kč a aktualizace zdrojového kodu zdarma, takže jsou vždy aktuální i přes překotný technický vývoj na internetu a mobilních zařízeních. Zobrazitelnost na mobilech jste letos nejvíce oceňovali.
Cena: 590 Kč / měs. bez DPH při platbě 1x ročně, Jednorázově 3800 Kč bez DPH za design. Naplnění webu 3500 Kč bez DPH. Jedná se o nejčastější variantu e-shopu u našich klientů a nejoblíbenější stránky.
stranka-poptavka-webu-76

2) Balíček návrhu firemního jednoduchého a originálního loga + návrhu vizitky

Vizitka obsahuje kontakty, e-mailem a odkazem na www a novým logem. Ze zadní části vizitky je oblíbený seznam činností firmy. Nejvýhodnější při objednání zároveň se internetovými stránkami nebo elektronickým obchodem.
Cena:
Pokud si u nás necháte vytvořit:
zároveň návrh loga + vizitky v elektronické podobě, získáte 200 Kč slevu ! A to není vše! Když od nás zároveň objednáte i www stránky či el. obchod, můžete na logo s vizitkou získat slevu až 600 Kč !

Cena samotného jednoduchého loga je 1400 Kč bez DPH. Cena samotné vizitky je 1000 Kč bez DPH.
Při objednávce oblíbeného balíčku jednoduchého loga + vizitky neplatíte 2400 Kč, ale jen 2200 Kč bez daně. A zákazníci, kteří od nás objednávají i webové stránky si nejraději objednávají tento balíček loga s vizitkou, protože logo s vizitkou získávají v balíčku s webem jen za 1800 Kč bez DPH.

3) Internetový obchod Eshop max - neomezeně sekcí s modulem Directmail 2v1

Internetový obchod se všemi potřebnými funkcemi pro snadné ovládání za cenu 690 Kč měsíčně bez DPH při platbě 1x ročně. Standardní design k eshopu v ceně 3800 Kč bez DPH. Modul directmail Basic pro obesílání vašich zákazníků měsíčními aktualitami a akcemi za cenu aktivace 2000 Kč a měsíční platbu 75Kč / měs. bez DPH při platbě 1x ročně.
Proč je tato kombinace eshop + directmail tak oblíbená? Protože nejen že získáváte v jednom produktu e-shop, ale eshop Vám zároveň pomáhá udržet snadno kontakt s vašimi klienty a udělat si z nich pravidelnou komunikací zákazníky opakovaně. Eshop je ten, který vám automaticky shromažďuje kontakty na zákazníky, a proto je jejich obeslání z již automaticky vytvořené databáze tak populární. Jako oblíbený jej v loňském roce označily i školy, ačkoli nemají eshop, používají modul directmail pro hromadné obesílání rodičů ohledně dění ve škole.
Tato nejžádanější kombinace eshopu Max na systému Velký Web s integrovaným modulem pro obesílání akcí je tím nejlepším marketingovým nástrojem, který potvrdily desítky objednávek v loňském roce a tak jsme jej mohli vyhlásit jako nejúspěšnější eshopový produkt.

4) Modul animovaný Flashbanner do webu nebo eshopu

Do webu či eshopu od nás si za poslední dva roky nejčastěji objednáváte modul Flashbanner, který vám umožňuje snadno si vytvořit na web animované poutavé bannery z fotografií. Můžete si díky němu vytvořit kolik chcete bannerů za jednorázovou aktivační cenu 2000 Kč bez DPH. Na produktu si nejvíce váží naši klienti toho, že nemusí platit grafikovi za vytvoření každého jednotlivého flashbanneru na míru, ale mohou si tvořit snadno a zdarma bannery sami dle potřeby. Prezentovat díky nim jak své reference, tak na stránkách nenásilnou animací upoutat na probíhající akce a na nové produkty.
Flashbanner byl vyhlášen pro velký úspěch TOP produktem loni i předloni! Nejoblíbenějším modulem se stal i v oblasti stránek pro školství.

5) Balíček reklamních SEO textů na webové stránky

Nemám čas psát si texty na web - kolikrát jsme to již slyšeli!
A tak pro vás texty píšeme a zároveň je optimalizujeme pro vyhledávače. Balíček 10 článků o délce 1500 znaků za zvýhodněných 2900 Kč bez DPH za balíček se stal nejoblíbenějším marketingovým nástrojem k webovým stránkám v roce 2012. Šetří vám čas, a vylepšuje vám pozice ve vyhledávačích a zvedá vám návštěvnost. Udržuje vám web stále aktuální. Návštěvníci stránek si tak mohou přečíst nové a nové informace k vaší nabídce.
Píšeme pro vás texty tak upřímně, jako bychom je psali sami pro sebe. A těší nás, že si balíček článků objednaly desítky a desítky naších klientů, a mnozí během roku opakovaně. Nejvíce nás ovšem těší, že vy, kteří jste si články objednali, jste se posunuli na pozicích ve vyhledávačích opravdu na lepší místa na řadu klíčových slov, a někde články zase pomohly pozice dlouhodobě upevnit. Děkujeme za váš zájem, velmi rádi pro vás píšeme.

6) Výstupní kontrola nově spuštěného webu/eshopu

Velmi oblíbenou službou se stala nyní i výstupní kontrola kvality u nově spuštěných projektů stránek. Služba je v ceně, bez jakéhokoli příplatku zkontrolujeme, zda má web a eshop potřebné náležitosti. Jestli jste si nezapomněli nastavit výši dopravného u zboží, jestli je design nasazený perfektně, zda nejsou na webu nějaké prázdné sekce. Případné nedostatky s vámi před spuštěním ještě telefonicky probereme a vyžádáme si případné doplnění chybějících podkladů, a navrhneme ještě možná zlepšení. Tuto službu jste za posledních 6 měsíců kvitovali jako velmi příjemnou a přínosnou pro vaše webové projekty.

7) Tlačítko do webu s odkazem na facebook I-like

V tomto a minulém roce jste mnozí z vás začali pracovat se sociálními sítěmi, proto se stalo TOP produktem i facebookové tlačítko LIKE. Propojení na facebook se objeví po aktivaci modulu v každé sekci webu a stojí jednorázově 500 Kč bez DPH. Redakční systém Velký Web propojení na facebook podporuje.

8) Blok automatického zobrazení aktualit a zboží do pravého sloupce

Tento modul pro snadnou správu aktualit v pravém sloupci webu se stal velmi oblíbeným již druhým rokem.
Slouží nejenemom pro aktuality, ale umí zároveň majitelům eshopů rotovat náhodně zboží v pravém sloupci, takže příchozí zákazník shlédne větší počet zboží než normálně. To zvyšuje prodeje. Modul je v ceně 1500 Kč bez DPH. Ocenily jej i ředitelky škol a školek, protože jim umožňuje vyhlásit např. prázdniny, nebo informovat o důležitých událostech ve škole tak, že informace je v pravém sloupci viditelná všude na webu, aby jí nikdo z rodičů nepřehlédl. V komerční sféře pomáhá upoutat na všechny akce a slevy, na nové zboží nebo výhodné balíčky služeb. Pro svůj úspěch byl tento modul vyhlášen již druhým rokem top produktem.

9) Vyplnění metatagů v globálním nastavení webu

Vyplnění metatagů webu či e-shopy náleží mezi základní balíčky pro SEO optimalizaci webů. Tato služba patří mezi cenově nejdostupnější, objednat vypsání metatagů si může dovolit opravdu každý. Snad i proto je mezi našimi klienty velmi oblíbená. Metatagy jsou účinné i v případě, že na webu není dostatek jiného textu. Cena je 40Kč za kus, prodáváme v balíčcích po 5 a 10 ks, případně si můžete objednat i větší množství. Balíček metatagů lze kombinovat s balíčkem optimalizace položek zboží v e-shopů. Např. 5 metatagů + optimalizace 5 položek zboží.

10) Registrace do katalogů 200 + 50 zdarma

Pro správnou optimalizaci webu je třeba získat kvalitní partnerské odkazy. Všem našim klientům doporučujeme přidávání odkazů na web. Hledání správných partnerských odkazů je však mnohdy časově náročné. Registrací do katalogů získáte množství odkazů na Váš web, které Vám pomůže vylepšit či upevnit pozice ve vyhledávačích.
Variantou pro získání odkazů tematicky zaměřeních dle oblasti vašeho podnikání je oblíbený balíček Partner net.

Objednávka nejoblíbenějších služeb a produktů pro webové prezentace

*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

AKCE A SLEVY

!! AKCE - SLEVY 2022 - Ukrajinská jazyková mutace webu

obrázek
Nabízíme zákazníkům z řad škol a školek za dotovanou cenu zřízení ukrajinské jazykové mutace ke stránkám pro informování rodičů ukrajinských dětí v ukrajinštině. Více informací zde

SLEVA 10% na www stránky a zřízení e-shopu pro nové firmy - zde!

Spěcháte?

obrázek
Poptáváte web či eshop a nemáte čas nazbyt?

Neziskové stránky pro Občanská sdružení a kluby

Levné weby pro MŠ

SCHOLASTIKA - dotovaný web pro školy

Výhody pro naše stálé klienty

Právě připravujeme:

Webové stránky pro advokátní kancelář Hejzlar

Tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

ALS-Euro s.r.o. - tvorba www stránek a internetových obchodů
Tvorba www stránek Založení stránek a pronájem eshopu

Podporujeme: AAA WebDesign
tvorba www stránek a eshopů / tvorba webů a eshopů / www.biomydla.cz /
Tvorba www stránek, informačních systémů a eshopů
Tvorba stránek a shopů na Velkém Webu
 http://www.facebook.com/pages/Praha-Czech-Republic/ALS-Euro/150263671676942
PODPORA www stránek a eshopů na internetu
Kontakt na tvorbu www stránek
Rajče ALS

Created by © 2006 - 2024. Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je možné pouze s písemným souhlasem ALS-Euro, s.r.o. ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Některé realizované weby:
Apartmány Rokytnice nad Jizerou | E-shop Brýle čočky |
| AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Tvorba webových stránek | Váhy | www.zpravy-clanky.cz | Obchodní váhy pro rychlou obsluhuSecondhand Iva